Super Healthy Kids

(Source: https://www.facebook.com/superhealthykids)

Super Healthy Kids - Here's a great breakfast cookie or snack! | A delicious and tasty sweet twist on spring | Are you sabotaging your organizational..

Latest Articles

Don’t like cauliflower? No worries! You won’t even know it’s in here...

Don’t like cauliflower? No worries! You won’t even know it’s in here. All the other flavors completely take over. It really thickens up the soup and it’s so good for you. Plus it’s much easier to hide cauliflower than it is broccoli or spinach, if you have to hide that is.

Get the recipe...

One of our FAVORITE portable dinner ideas! You definitely need to make..

One of our FAVORITE portable dinner ideas! You definitely need to make these ahead of time. But once baked, keep wrapped in the fridge till you are ready to go. You can also freeze these after they are baked, but then you will need to re-bake them when you want to bring them somewhere.

Ge...
Related Articles

Hastane Cafe Photo 2017-05-23 17:24

Bu meslektaşımıza helal olsun. Beğen paylaş ; Ben 22 yıllık hemşireyim ve son 7 yıldır da göğüs/kalp özel dal hastanesinde kardiyoloji servisinde çalışmaktayım. 5 gündür pnömoniyle mücadele halindeyim. Servis arkadaşlarımın ısrarıyla 3 gün rapor aldım ve bu sebeple bir arkadaşım pazar günü 24 saat nöbet tutmak zorunda kaldı. Kolumda intraket takılı ve tedavimi evde kendim yapıyorum. Bir an önce toparlanmam lazım çünkü raporum bugün bitti ve yarın nöbetim var. Geride kalanların ne durumda olduğunu bile bile daha fazla nasıl istirahat edebilirim ki. Hastane dışında gören herkes neden daha fazla rapor alıp dinlenmiyorsun diyor. Sanıyorlar ki ben rapor alınca benim yerime hemen başka biri görevlendirilecek. Servis çalışanlarından birinin rapor alması demek; geride kalanların daha fazla çalışması daha fazla nöbet tutması daha fazla da yorulması demektir... İşte bu yüzden biz sağlıkçılar kolay kolay hasta olmayız. Hastalıklarımızı çoğunlukla hasta başlarında çalışarak geçiştiririz ve asla yatak istirahati nedir bilmeyiz. Eğer bir sağlıkçı hastalıktan yatıyorsa bilinki durum ciddidir, çünkü biz sağlıkçılar hasta olduk mu da en iyisinden oluruz smile ifade simgesi Tedavimizde ki en büyük amaç ta; bir sonra ki nöbete kadar toparlanmaktır. Filiz Hemşire #habersaglikcilar. www.habersaglikcilar.com