Pepsi

(Source: https://www.facebook.com/PepsiAlbania1)

Pepsi - Pushime në çift. Plazh apo aventurë malore? | Të shtunën kaluam së bashku Momente Verore | Mbërritën fotot e Momenteve Verore Pepsi | Në..

Latest Articles

Pepsi Video 2017-08-15 13:15

Të shtunën kaluam së bashku Momente Verore të mrekullueshme në plazhin e Velipojës! Shihemi së shpejti në eventet e ardhshme!

Photos from Pepsi's post - Pepsi 2017-08-14 16:17

Mbërritën fotot e Momenteve Verore Pepsi në Velipojë! :)
Siç e shihni, u kënaqëm me sfida dhe dhurata!

Gjeni veten në foto dhe shpërndajini me miqtë momentet tuaja verore në plazh! :)

Pepsi Photo 2017-08-13 10:29

Në Velipojë Momentet Verore Pepsi sollën argëtim në plazh, por ishin pushuesit ata që krijuan një super atmosferë!

Shihemi së shpejti! ;)

Pepsi Photo 2017-08-12 12:06

Jason Gjoka sapo kaloi me suskes sfidën e karaokes dhe fitoi një Bluetooth Speaker! :)

Nëse je në Velipojë, eja tani te “Kompleksi Devi”. Ke kohë deri në orën 18:00 t’i fitosh të gjitha sfidat dhe dhuratat! ;)

Pepsi Photo 2017-08-11 08:49

Vetëm një ditë na ndan nga Momentet Verore Pepsi në Velipojë! :)

Po bëhesh gati për sfidat?

Mos i humb momentet plot argëtim, dhurata dhe surpriza! ;)

Pepsi Photo 2017-08-10 15:48

Mërzitesh duke qëndruar gjatë gjithë kohës në çadër?

Momentet Verore Pepsi të japin mundësinë të argëtohesh pa masë, duke u bërë pjesë e sfidës së kërcimit.

Eja të shtunën në Velipojë, te “Kompleksi Devi”, bëhu pjesë e sfidave dhe rrëmbe të gjitha dhuratat! ;)

Pepsi Photo 2017-08-10 08:52

Do të pëlqente të merrje rreze dielli i shtrirë mbi një peshqir cool?

Bëje tënden, duke mos i humbur Momenteve Verore Pepsi! :)

Eja të shtunën në Velipojë, sfido miqtë e tu me lojëra argëtuese dhe rrëmbe dhuratën!

Photos from Pepsi's post - Pepsi 2017-08-09 18:00

50 fansa të futbollit të p%C3rzgjedhur në shorteun Pepsi & Lay’s, ndoqën mbrëm%C3 n%AB stadiumin Filipi i II në Shkup, ndeshjen e UEFA SUPER CUP, Real Madrid vs Manchester United.
Këta fitues së bashku me mijëra fansa të tjerë iu bashkuan kësaj eksperience të paharrueshme.
Pepsi & Lay’s, Kampionët së bashku! Sponsor tf...

Pepsi Video 2017-08-09 14:08

Disa nga Momentet Verore Pepsi nga e shtuna e mrekullueshme që kaluam te Gjiri i Lalzit :)
Mezi presim të takohemi sërish të shtunën, datë 12 gusht te "Kompleksi Devi" në Velipojë! :)

Photos from Pepsi's post - Pepsi 2017-08-08 09:20

Tek Ibiza, Gjiri i Lalzit, Momentet Verore Pepsi i dhanë një pamje krejt tjetër plazhit! :)

Nëse e gjen veten në foto ndaje me miqtë dhe mos i humb sfidat e të shtunës në Velipojë, te "Kompleksi Devi"! :)
Related Articles

McDonald's Photo 2017-08-21 08:12

Tahniah #teamMalaysia atas kejayaan demi kejayaan yang dicapai di Sukan SEA! Kepada para penyokong, ayuh meriahkan lagi temasya KL2017 ini dengan Karnival Bangkit Bersama di restoran McDonald's® terpilih bersama keluarga dan rakan-rakan pada 26 Ogos ini dari 2 petang - 6 petang! Pelbagai aktiviti menarik dan hadiah untuk dimenangi! Jangan lupa untuk kekal hidrat dengan kesegaran 100PLUS percuma* yang disediakan! *Hanya untuk 2,000 pengunjung pertama di restoran terpilih sahaja. Untuk maklumat lanjut, klik http://bit.ly/2uOs41F