Rumble- zarabiaj na swoich filmach

(Source: https://www.facebook.com/Rumble-zarabiaj-na-swoich-filmach-275172459527279/)

Rumble- zarabiaj na swoich filmach - 259830

Latest Articles

Rumble- zarabiaj na swoich filmach Photo 2016-08-04 11:57

A jak wam współpracuje się z Rumble? Ile już zarobiliście? :) Czekamy na wasze opinie (zarówno te pozytywne jak i te negatywne). Możecie też w komentarzach wrzucać linki do swoich filmików na Rumble- pochwalcie się swoją twórczością! :)

Rumble- zarabiaj na swoich filmach Photo 2016-08-03 15:38

Trochę informacji na temat osobistego konta na Rumble- oto jak wygląda nasza tablica z zarobkami. W pierwszej linii mamy zarobki, które możemy wypłacić %28próg wypłaty to 50 $). W drugiej linii mamy zarobki, które zostały już zaksięgowane na naszym koncie, włącznie z już wypłaconymi pieniędzmi. W ostatniej linii widoczne są wszystkie zarobki,...

Rumble- zarabiaj na swoich filmach Photo 2016-08-03 15:23

Do wyboru mamy kilka licencji:
1. Video Management: oddajemy wszelkie prawa do filmu (Rumble może go np. odsprzedać stronom trzecim). Otrzymujemy 60% wszystkich zysków netto z wyjątkiem zysków z Youtube (z YT otrzymujemy 90% zysków netto). Ta opcja daje możliwość najwyższych zarobków%2C jednak pamiętajcie, że po jej w...

Rumble- zarabiaj na swoich filmach Photo 2016-08-03 15:17

Po wejściu w "All videos" w dziale "Videos" po prawej stronie naszej tablicy i kliknięciu na "Total views" przy danym filmie, możemy przejrzeć statystyki wyświetleń poszczególnych filmów.
Jak zarabiać na swoich filmach na Youtube i innych platformach? Rumble

Jak zarabiać na swoich filmach na Youtube i innych platformach? Rumble

Jak zarabiać na swoich filmach na Youtube i innych platformach? Rumble: Zastanawialiście się czasem jak można „dorobić” trochę do wypłaty bez większego wysiłku%3F Przedstawię Wam teraz możliwość zarabiania na nagrywaniu krótkich filmów video. Słyszeliście może o platformie Rumble? Całkiem możliwe, że nie, ponieważ w Polsce jest ona jeszcze mało popularna.
...